Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

7

Yenilikçi bankacılıkta Türkiye’deki iddialı isimlerden birisi olan Finansbank, hazırladığı kampanyalarla dikkatleri üzerine çekmektedir. Tüketici kredilerinde uygun faiz oranları ve kampanyalarıyla kredi almak isteyenler için önemli adreslerden birisi olan Finansbank, özellikle şubesiz bankacılık konusunda Türkiye’de önemli gelişmelere imza atmıştır. Kredi notu uygun düzeyde ve gelirlerini belgeleyen hemen herkese kolayca kredi olanağı sunan banka, değişik kredi ürünleri ve kredi hizmetleriyle ilgi çeken bankalardan bir tanesidir.

FİNANSBANK KREDİ ÜRÜNLERİ

Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti sade bir anlayışla harmanlayan Finansbank, internet sayfasında bile oldukça sade bir tasarıma ve sade uygulamalara yer vermektedir. Kredilerde Kobi kredisi, Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Ek Hesap, Kurumsal ve Ticari Krediler, Hazır Kredi gibi seçeneklerde ana başlıklar belirleyen banka, mağaza içi kredi imkanı sunarak alışveriş yaptığınız mağazada kredi çekme olanağını sunmaktadır. Bunun yanında bankanın konuşturan kredi adını verdiği cep telefonu ve tablet alımı yapmanıza olanak veren kredi seçeneği de bulunmaktadır.

Faiz oranlarında en düşük oranı % 1,36 olarak belirleyen Finansbank, farklı kredi seçeneklerine farklı faiz oranları ve vadeler sunmaktadır. Yenilikçi ve alternatif bankacılık anlayışını kredi ürünlerinde de sürdürmeyi hedefleyen banka, dönemsel olarak hazırladığı kredi kampanyalarıyla da dikkat çekmektedir.

FİNANSBANK KREDİ BAŞVURUSU

Finansbank kredi başvurusu esnasında başvuru yapılacak olan kredinin türüne göre farklı evrakların istendiği görülmektedir. İhtiyaç kredilerinde standart evraklar olan kimlik fotokopisi, gelir belgesi ya da bordro, ikametgah, geçmiş dönemlere ait sigorta dökümü gibi belgeler istenirken, diğer kredi seçeneklerinde bu evraklara ek bazı evraklar da istenmektedir. Ev kredilerinde tapu, taşıt kredilerinde matbu fatura gibi evraklar ek olarak istenmektedir.

Finansbank kredi başvurusu yapabilmek için SMS yoluyla başvuru kabul eden Finansbank,  TC kimlik numaranızı 5030’a gönderdiğinizde kısa bir süre içerisinde başvurunuza dönüş yapmaktadır. Bu başvuru yolundan başka Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilir veya Finansbank şubelerine giderek müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Finansbank müşterisi olan ya da olmayan herkes Finansbank internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilir. Finansbank müşterileri Bireysel İnternet Şubesine giriş yaparak da başvurularını gerçekleştirebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.